Happy Dog jälleenmyyjät

Koska erikoisliikkeitä on lukuisia, emme valitettavasti kykene takaamaan tietojemme 100-prosenttista oikeellisuutta. Saamme tiedot osoitteenmuutoksista tai liikkeen sulkemisesta usein vasta myöhemmin. Pyydämme ymmärrystäsi ja olemme kiitollisia mahdollisista vinkeistä, jos jokin myymälöistä on lopettanut toimintansa tai muuttanut.

Ahvenanmaa Bila Ab https://www.bila.ax/
Espoo Mankkaa Murren Murkina Oy www.murrenmurkina.com
Espoo Kennel Stelmo’s https://www.koirat.stelmos.fi/
Hämeenlinna Tmi Kim Kurkinen https://lintulat.vuodatus.net/
Hämeenlinna Tmi Titta Luoto  https://darthvader.nettisivu.org
Hämeenlinna Lemmikkihotelli Doggies&Kitties https://www.facebook.com/dogkithameenlinna/
Hämeenlinna Eläintarvikeliike Pikkuvahti https://www.facebook.com/tmielaintarvikeliikepikkuvahti
Hamina Kelpo Kepo Oy https://www.kelpokepo.fi/fi
Haukipudas Pieni Koirapuoti https://www.capehope.fi
Helsinki Konala MurrenMurkina Oy www.murrenmurkina.com
Helsinki Roihupelto Murren Murkina Oy www.murrenmurkina.com
Hollola Dog Spa Center https://www.dogspacenter.fi/
Humppila Eräkamu https://erakamu.fi/
Ivalo Anna Hoivaa https://www.annahoivaa.fi
Järvenpää FinnPet https://www.finnpet.fi/
Järvenpää Koirien hyvinvointikeskus https://www.koirienhyvinvointikeskus.fi
Jämsä Jämsän koirahoitola https://www.jamsankoirahoitola.fi/
Joensuu Satuma Oy https://www.satuma.fi
Joensuu Sohvin Valinta https://www.sohvinvalinta.fi
Jyväskylä Pet No. 1 https://www.petnumberone.net
Kaaro Koirakoulu Lunatan https://www.koirakoululunatan.com/
Kangasala Koirahoitola D park https://www.d-park.fi/
Kangasala Kymppikoira Ky https://www.kymppikoira.fi
Karijoki Canis & Catus https://www.caniscatus.fi
Kauhajoki HappyPower https://www.happypower.fi/
Kello Jamohki https://www.jamohki.com/
Kihniö Pet No. 1 https://www.petnumberone.net
Kiuruvesi Luuripaja https://www.luuripaja.net
Kiuruvesi Maaselän Fasaani www.maaaselanfasaani.fi
Kokkola Koirakoulu Eija Heinonen www.koirankoulutuskokkola.fi
Kolari Eläinlääkintäpalvelut Minna Harju https://www.xn--elinlkri24-r5adab.fi/elainlaakintapalvelut-minna-harju/
Kontiolahti Eläintarvike MURmakka https://www.murmakka.fi/
Koria Korian Koirahoitola https://www.koriankoirahoitola.com
Kouvola CaninCare https://www.canincare.com
Kuhmo HauSport https://www.hausport.fi/
Kuopio Gruppo Carinos Oy  
Kuopio DocTrSam https://thedogriders.blogspot.fi/p/yhteystiedot.html
Laihia Koirakoulu Tottis https://www.facebook.com/KoirakouluTottis/
Lappila J&H Eläintarvike https://www.jhelaintarvike.fi
Lepsämä Mevean Paws https://www.mahtitassut.fi
Liminka Jan Väliheikki Ky https://www.valiheikki.fi
Lohja KaikenAikaa https://www.dagdahoff.com
Merikarvia Tmi Hymytassu https://www.nugadogin.net/
Mertie, Kärkölä Eos DogGear https://www.eosdoggear.fi/
Mikkeli Koiranurkka.fi www.koiranurkka.fi
Monninkylä Koijarin Tassutarvike  
Muonio Millakka Oy https://fi-fi.facebook.com/Millakka/
     
Mänttä Metsäleimun Eräpalvelu Oy https://metsaleimunerapalvelu.fi/
Mänttä Puutarha Pete https://www.facebook.com/Puutarha-Pete-Lemmikkitarvike-1404993756445773/
Mustasaari Koirapeukalo https://evaraus.fi/koirapeukalo
Noormarkku Noormarkun lemmikkitupa, koirahoitola https://www.facebook.com/people/Koirahoitola-Noormarkun-Lemmikkitupa/100057377172323/
Nummela Top Dog https://www.topdog.fi
Nurmijärvi Koirakoulu Visio https://www.koirakouluvisio.com/
Oitti Eos DogGear https://www.eosdoggear.fi/
Oulu DogStop Oy www.dogstop.fi
Orimattila Lemmikkitarvike Kaikkea kaverille https://kaikkeakaverille.fi/
Pajujärvi Onnenkäpälän http://www.onnenkapalan.fi/
Paltamo Blesi-tuote https://www.facebook.com/people/Blesi-tuote/100057056156072/
Parkano Pirkanmaan Koirakeskus https://www.pirkanmaankoirakeskus.fi/
Pälkäne Tmi Elovalkea  
Perttula Lemmikkihoitola Perttulan koti https://www.perttulankoti.fi/
Pietarsaari Mimmi’s Petproducts https://www.monica.zoner.fi
Pori Noormarkun lemmikkitupa, koirahoitola https://www.facebook.com/people/Koirahoitola-Noormarkun-Lemmikkitupa/100057377172323/
Pori Tassuväen Tavaratalo https://www.tassuvaentavaratalo.fi/
Porvoo Horseline www.horseline.fi
Pudasjärvi Eläinlääkäri Miia Konttila  
Pulkonkoski Koirahoitola Hulppea Hurtta https://www.hulppeahurtta.fi/
Puolanka Erä Rauta https://www.facebook.com/Er%C3%A4-Rauta-1217822534998029/
Puolanka Heikinvakka Ky https://www.heikinvakka.fi
Pusula Retakan kennel  
Pyhätunturi Kairankutsu Oy https://kairankutsu.fi/
Rautalampi Studio Karvakorvat https://www.studiokarvakorvat.com/
Rautavaara Suokankaan karvakorvat  
Ristiina Koiranurkka.fi www.koiranurkka.fi
Rovaniemi Anna Hoivaa https://www.annahoivaa.fi/page/4/kauppiaasi
Rovaniemi Husky Center Kolmiloukko https://www.facebook.com/people/Husky-center-Kolmiloukko/100063496603392/
Salo Kennel Senita https://senitakennel.blogspot.com/p/blog-page_27.html
Salo Eläintarvikeliike Voimaeläin https://www.voimaelain.fi/
Sastamala Tmi Mikälie https://www.mikalie.com/
Saukkola KaikenAikaa https://www.dagdahoff.com
Savukoski Radnis  
Seinäjoki Lemmikkihotelli Doggies & Kitties https://dogkit.fi/
Siilinjärvi Onnenkäpälän www.onnenkapalan.fi
Sipoo Lemmikkihoitola Carowart https://www.kieferhofs.com/
Soini Tmi Mona Nappari https://www.facebook.com/tmimonanappari/
Sorsakoski Chihu-Shop https://www.chihu-shop.com/
Tammela Koirakonttori Riitta Kempe https://www.koirakonttori.fi
Tampere Tähtitekniikka Oy https://www.tahtitekniikka.com
Tampere Eläintarvikeliike Muppet https://www.facebook.com/elaintarvikeliikemuppet/
Tohmajärvi Eräkuningas Oy https://erakuningas.fi/
Tornio Silcom Oy https://www.koirapuisto.com
Turku Tmi Julia Pitkäranta https://www.funwaydogs.net
Turku Ase ja Kone Oy https://www.asejaera.fi
Tuusula Koirahoitola Team Bullheads https://www.teambullheads.fi/
Tuusula DogTrail Oy Koiraurheilu.fi https://www.dogtrail.fi
Tuusula Koirahoitola Petstoppi  
Uusikaupunki U:gin Lemmikkipuoti Oy https://uginlemmikkipuoti.fi/
Vaasa Vaasan koirauimala https://www.vaasankoirauimala.net
Vaasa Hurtan Huoltopiste https://www.facebook.com/hurtanhuoltopiste/
Vålax Fagersta Bybutik  
Vantaa Tammisto Murren Murkina Oy https://www.murrenmurkina.com
Vantaa Erätukku https://eratukku.fi/
Ylämaa Koirahoitola ja Ratsutalli Jermulan https://www.jermula.com/
Ylivieska Ylivieskan lemmikkihoitola https://www.lemmikkielainhoitola.fi/
Ylivieska Korpiranta Pet https://korpiranta.fi/